Digital Mall Group

DIGITAL MALL GROUP

Atrium Promenada

więcej
Atrium Promenada to największe, prestiżowe centrum handlowe prawobrzeżnej Warszawy. Zbudowane z dużym rozmachem, zaprasza swoich klientów do dokonywania zakupów na wysokim poziomie. Imponujący ekran LED został zainstalowany wzdłuż Alei Fontann w otoczeniu markowych butików oraz tańczącej fontanny. Wyświetlacz o wymiarach 10 m2 daje niespotykane możliwości wieloaspektowego oddziaływania na odbiorcę poprzez swoje usytuowanie, treści reklamowe, promocyjne i ciekawy content.

Atrium Targówek

więcej
Atrium Targówek to najbardziej trafficowe centrum tej części Warszawy. Niekwestionowany leader jeśli chodzi o odwiedzających. Dwa ekrany LED (8 m2) zainstalowane przy głównym wejściu do centrum obok sklepu H&M, wykorzystują specyficzna budowę galerii i dają możliwość synergii w odbiorze treści reklamowych. Trzeci, spektakularny ekran LED (10 m2) usytuowany przy głównym Placu handlowym galerii – obok schodów ruchomych, daje możliwość bardzo dobrej prezentacji wyświetlanych na nim treści i widoczny jest z całego poziomu centrum.

Atrium Reduta

więcej
Atrium Reduta to centrum usytuowane w samym sercu Alei Jerozolimskich. Zwarta budowa daje możliwość do dokonywania przyjemnych zakupów. Strefa restauracyjna chętnie odwiedzana jest przez gości w czasie lunchu. Rozwiązania digital wykorzystane w tym obiekcie, to postery reklamowe wbudowane w strukturę istniejących słupów od strony głównego wejścia i w części kinowej oraz fitness.